O MNIE | WSPÓŁPRACA

Witajcie. Nazywam się Zuzanna i jestem 23-letnią studentką administracji. Pomimo tego, że bardzo lubię kierunek, który wybrałam, ma on jednak niewiele wspólnego z moimi zainteresowaniami. Choć oczywiście nie mogę powiedzieć, że na studiach nic mnie nie interesuje, bo byłoby to wierutne kłamstwo ;) Jednakże nie samymi studiami żyje człowiek. Co więc z przyjemnością robię w wolnym czasie? Przede wszystkim uwielbiam czytać książki, grać w gry planszowe, układać puzzle, zwiedzać ciekawe miejsca a także fotografować wszystko, co godne uwiecznienia (oczywiście amatorsko, bo zbyt szerokiego pojęcia o fotografii nie mam) - choć nie zawsze mam na to wszystko czas. 

Na blogu przede wszystkim najwięcej uwagi poświęcę książkom, z którymi ostatnimi czasy się nie rozstaję. Książka towarzyszy mi niemal zawsze i wszędzie - czy to w autobusie, na uczelni w oczekiwaniu na wykład, czy też wieczorami w łóżku. W mojej torebce miejsce na książkę zawsze się znajdzie.

Lubię czytać w szczególności książki gatunku New Adult, choć często sięgam też po literaturę obyczajową, romanse czy powieści młodzieżowe. Szczególnie wrażenie robią na mnie książki Colleen Hoover, która jest dla mnie absolutną mistrzynią wywoływania emocji. Ostatnio przekonałam się także do książek naszych polskich autorów, po które sięgam coraz częściej i z coraz większą chęcią. Uważam, że powinniśmy bardziej doceniać to, co nasze, co polskie, a uwierzcie - jest co doceniać.

Jednakże moją największą książkową miłością jest bez wątpienia "Harry Potter". Myślę, że seria o Harrym Potterze pozostanie na pozycji lidera w moim prywatnym rankingu ukochanych książek chyba już na zawsze. Każdy, kto zna moje czytelnicze upodobania wie, że Harry Potter zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Chociaż czytałam tę serię kilka lat temu, to od tamtej pory nie spotkałam się z równie poruszającą historią i żadna z innych przeczytanych przeze mnie książek nie dorównuje twórczości J.K. Rowling. Gdyby tylko ten magiczny świat istniał naprawdę, to od razu bym się tam przeprowadziła... Kto wie, może jeszcze nie jest za późno, by otrzymać list z Hogwartu? ;)

Na blogu od czasu do czasu mogą pojawiać się również posty o tematyce niezwiązanej z książkami, lecz moimi innymi zainteresowaniami. 

Poza tym zbieram pocztówki (zarówno z miejsc, w których byłam, jak i te, które dostaję od bliskich mi osób) a z (prawie)każdej wycieczki przywożę... kubki ;-)


Nie jestem ekspertką ani profesjonalistką w pisaniu recenzji, jednakże w każdą recenzję wkładam całe serce. Zawsze szczerze opisuję własne odczucia oraz przemyślenia na temat książki, co powoduje, że moje opinie są w pełni subiektywne. W każdej książce staram się wychwycić coś interesującego, co zasługuje na uwagę, ale jeżeli dostrzegam jakieś minusy, bądź książka nie przypadnie mi do gustu, również szczerze o tym piszę.


Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Zainteresowanych proszę o kontakt e-mail: pzuzanna94@gmail.com

Nawiązane współprace:


2 komentarze:

  1. Zawsze cieszę się, gdy spotykam w blogowym świecie inną Potteromaniaczkę, która w dodatku podkreśla swą miłość do cyklu ;) mam nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu kilka razy do mnie zajrzysz, o HP będzie sporo ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W takim razie będę musiała uważnie obserwować, żeby nie przegapić u Ciebie nowości o HP :)

      Usuń

Drogi Czytelniku.
Bardzo się cieszę, że zainteresował Cię ten post. Gorąco zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii. Pozostaw tutaj ślad swojej obecności bym również mogła trafić do Ciebie :)